Zillya! Internet Security
  • Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Anti-virüs
  • Boyut 184 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici ALLIT Service LLC.
Sponsorlu

İnternet Güvenlik Programı

Gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı korumaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Zillya! Internet Security programı sayesinde sisteminizi virüslere ve korsanlara karşı koruyabilirsiniz. İçerisinde çoklu tarama modu bulunduran program iyi bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Her düzey kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmış Zillya! Internet Security programı casus yazılımlar, truva atları, reklam ve e-tehditlere karşı bilgisayarları korumak için geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır. 

Gerçek zamanlı olarak bir güvenlik kalkanı oluşturan Zillya! Internet Security  programı sistemizin kaynaklarını ılımlı miktarda kullanmaktadır. GUI kullanıcılarından anından virüsten koruma özelleştirme tercihlerine bağlı kalacakları şekilde düzenlenmiştir. Tek bir tıklamayla etkin hale gelebildiği gibi tek bir tıklamayla yapılandırabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan hızlı tarama modu sayesinde Windows üzerinde kötü amaçlı yazılımların hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz. Tam tarama moduyla tüm sabit sürücüleri ve çıkarılabilir medya aygıtlarını tarayarak burdaki zararlı içerikleri bulabilirsiniz. Özel mod ise bilgisayarınızda istediğiniz bölümleri tarama yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Sistem hizmetlerine internet erişimine izin vererek programın ayarlamalarında web filtre ekleyebiliyorsunuz. Etkin süreçte kişisel güvenlik duvarı içeren başarılı bir program olan Zillya! Internet Security ile internetten gelebilecek tehditlere karşı gelebilirsiniz. Sezgisel ve modern bir arayüze sahip olduğundan kullanım açısından zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. 

Sonuç olarak düşük CPU ve RAM miktarı tüketen program sisteminizi yormadan çalışacaktır. Başlangıç yöneticileri tarafından desteklenen web tabanlı saldırılarla mücadele için gerekli bileşenlerle yüklü olarak gelen Zillya! Internet Security programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Ekran Görüntüleri