Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android
  • Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Sistem Araçları
  • Boyut 1.1 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Wondershare Software
Sponsorlu

Android Cihazlarda Silinen Verileri Kurtarma Programı

6 binden fazla Android cihazı ile uyumlu etkileyici bir Android veri kurtarma programı olup piyasanın en iyilerinden biridir. Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android programı ile silinen fotoğrafları, videoları, kişileri, mesajları, arama günlüklerini ve daha fazlasını kurtarabilirsiniz. 

Silinmiş dosyaları, birçok yaygın senaryodan Android'de kurtarabiliriz. Android cihazınızda silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. Bu Android veri kurtarma yazılımı, silinen veya kaybolmuş kişileri, kısa mesajları, fotoğrafları, WhatsApp mesajlarını, müzik, video ve diğer belgeleri kurtarmanızı sağlar. BAndroid veri kurtarma yazılımı ile  silinen veya kaybolmuş kişileri, kısa mesajları, fotoğrafları, WhatsApp mesajlarını, müzik, video ve diğer belgeleri kurtarabilirsiniz. 

6000'den fazla Android modelini desteklemektedir!

Bu Android veri kurtarma programı Samsung, HTC, LG, Sony, Motorola, ZET, Huawei vb. markalardaki silinen dosyaları geri getirmenize olanak sağlar.  Ülkelerdeki 6000'den fazla Android telefon ve tabletteki verileri kurtarmak için kullanabilirsiniz. Desteklenen cihazların listesi hâlâ hızla büyüyor..  

SD karttan veri kurtarma
Android'deki SD karta gelince, telefonunuzu veya tabletinizi doğrudan tarayabilir veya bir kart okuyucu ile bağlayabilirsiniz. Her ikisinde de çalışma göstermektedir. 

Kullanımı kolay
Android veri kurtarma programı profesyoneller için görünebilir ancak bilgisayar becerisi olmayan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Adım adım ilerleyen programda tarama işlemini başlattıktan sonra önizleme ve kurtarma seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

Tek yapmanız gereken şey Window bilgisayarınıza Wondershare Dr.Fone Toolkit for Android programını indirmek. Android telefon yada tabletinizi bilgisayara USB aracılığıyla bağlamaktır. Ardından program cihazı algılayacaktır. Tarama işlemini başlatın ve dosyalarınızı geri kurtarmanın keyfini yaşayın. Genel olarak iyi bir şekilde çalışan etkileyici bir Android veri kurtarma programı olup yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarmak için en iyi yoldur. 

Ekran Görüntüleri