The Last One
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Aksiyon
  • Boyut
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Phoenix Game Studio
Sponsorlu

Türk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu

Türk geliştiricilerden muhteşem bir oyun!

Yıl 2013, İstanbul'da büyük bir facia yaşanıyor. İstanbul zombilerin istilasına uğradı düştü düşecek. Geriye kimse kalmadığı için İstanbul yok olmaya mesken tutmuş. Akılsız kana susamış zombilerle dolan şehir de bilimsel bir deneyin etkileri sürüyor. Ölümcül bir felaketin yaşandığı The Last One oyununda macera hız kesmiyor. 

Şehirde bir tek yaşayan kişi olduğunuzu düşündüğünüz için kendinize "Sonuncu" lakabını takıyorsunuz. Oyunda sığınağınızın yanında daha önce görmediğiniz gizemli işaretler bulmaya başladığınız da şehirde sizin gibi insanların yaşayabilme ihtimali üzerine diğer insanları aramak için aksiyon dolu anlara atılıyorsunuz. 

The Last One oyununun tek oyunculu modunda mükemmel detaylara oluşturulmuş şehirde zombilerin arkasındaki gizemli öğeleri bulmaya çalışıyoruz. Çoklu oyuncu modunda ise facianın ilk zamanlarına dönüş yapıyoruz. Bununla birlikte ordu ve isyancı savaşına tanık olup tarafımızı seçiyoruz. Oyunda İstanbul'a onlardan önce hakim olmak için büyük bir mücadele veriyoruz. Başarımızla birlikte rütbe atmamız mümkün oluyor ve yeni silahların kilidini açabiliyor ve cephanemizi kişiselleştirebiliyoruz. İstanbul'u geri kazanmak için büyük bir mücadele veriyoruz. 

The Last One oyununun eşli modunda ise arkadaşlarınızla birlikte mücadele gösteriyor birlikte savaşları kazanmaya çalışıyorsunuz. Dalga modunda ise İstanbul'un en ünlü mekanlarında zombilere karşı mücadele ediyor bu dalgayı atlattıktan sonra yeni bir dalgaya geçiyorsunuz. 

Sonuç olarak grafikleri bakımından başarılı olup etkileyici bir atmosfer sunan The Last One oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstanbul'u kontrol edebileceğiniz başarılı bir oyun olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Ekran Görüntüleri