• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Sistem Araçları
  • Boyut 46.2 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Samsung Electronics Co., Ltd.
Sponsorlu

Samsung Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma Programı

Samsung, nihayet SideSync'i piyasaya sürdü, Samsung kullanıcıları için büyük bir problemi çözdü, artık ekranınızı ve verilerinizi bilgisayarınızla mobil cihazınız arasında kolaylıkla paylaşabilirsiniz. 

Bilgisayarınızdan telefonunuzun alarm uyarılarını almak ve bilgisayarınızda telefon görüşmeleri yapmanız mümkün. Verilerinizi Windows bilgisayarınız aracılığıyla yönetmenize olanak sağlayan program ile telefonunuzda yaptığınız herşeyi yapabilirsiniz.

Telefonunuzdaki çeşitli özellikleri kullanarak Samsung, nihayet SideSync'i piyasaya sürdü, Samsung kullanıcıları için büyük bir problemi çözdü, artık ekranınızı ve verilerinizi bilgisayarınızla mobil cihazınız arasında kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Telefonunuzda yaptığınız her işlemi Windows bilgisayarınızda devam ettirebilirsiniz. Dosyalarınızı bilgisayarınızda yönetmenize imkan sağlayan program ile dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. 

SideSync nasıl kullanılır?
SideSync'i bilgisayarınıza ve Android cihazınıza yükleyin. 
Yazılımı PC'nizde ve Android cihazınızda çalıştırın. 
Android cihazınızı bir USB kablosuyla PC'nize bağlayın veya cihazları aynı Wi-Fi şebekesine bağlayın. 
PC ve aygıtınızla aynı Wi-Fi ağına bağlı SideSync'i önceden kullandıysanız, SideSync, kolaylık sağlamak için aynı ayarları kullanarak otomatik olarak yeniden bağlanacaktır. 

PC'nizin ekranında Samsung Android cihazınızın ekranını yansıtmak için Ekran Paylaşımı kullanabilirsiniz. Android cihazınızı PC'nizden de kontrol edebilirsiniz. Kontrol Panelindeki Sık Kullanılanları kullanarak istenilen ekrana kolayca gidebilirsiniz. 

SideSync, dosyalarınızı ve metinlerinizi PC'nizle mobil cihazınız arasında hızlı bir şekilde sürükle bırak ile paylaşmanızı sağlar. Mobil aygıtınızdan bilgisayarınıza Word belgelerine fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kısa mesajlar veya e-posta gönderirken bilgisayarınıza mobil cihazınıza bir dosya ekleyebilirsiniz. Genel olarak Samsung kullanıcıları için kullanışlı bir hizmet olduğundan SideSync'e bir şans vermenizi öneriyorum.

Ekran Görüntüleri