• Editör Puanı
  • Lisans Deneme Sürümü
  • Kategori Mesajlaşma
  • Boyut
  • Diller Türkçe
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici Konami
Sponsorlu

Futbol Oyunu

 UYARI: KONAMI FİRMASI BİLGİSAYAR İÇİN 13 KASIM'A ERTELEDİ  AÇIKLANINCA İNDİRME LİNKLERİ SUNULACAKTIR.


Konami Digital Entertainment tarafından yayınlanan PES 2015 oyununda bulunan yeni oyun mekanizması sayesinde keyifli bir futbol deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Konami oyunun daha gerçekçi olması adına yaptığı çalışmalarını tamamladı. Modern oyunun üç temel ilkesine bakacak olurdak PES Prodüksiyon ekibi oyun için çekim ve hedef tutma mekaniği üzerinde çalıştı. 

Gollerin artık daha heyecanlı olduğu oyun sisteminde oyun kontrolleri eskisinden daha gerçekçi olarak yapılandırılmış. Dar alanlarda bile top kaçırma mekanizması üzerinde çalışabiliyorsunuz. Yeni bir çekim sistemi ve güç üzerinde tam kontrollü sınırsız çekim stilleri sağlamaktadır. 

Gelişmiş olan hücum seçenekleri, sezgisel yakın açılar ve mücadeleye ağırlık verebilmeniz için her duruma tepki gösteren yeni kontroller. İnanılmaz sayıda yetenek geliştiren Konami savunma mekanizması üzerinde değişiklikler yaptı. 

Oyuncuların gerçekçiliği üzerinde yoğunlaşan Konami yeteneklerini yeniden dünyanın en büyük yıldızları ile çalışarak gerçekleştirdi. En iyi oyuncuları ve takımları getirmeyi amaçlayan oyun gerçek hayatta olduğu gibi kendi yıldız oyuncunuzu seçebilme imkanı sunuyor. Çalım stillerini anında tanıyarak rakiplerinizi geçebilirsiniz. Dünyanın en büyük sakımlalrı sadece birkaç hareket sonrasında sizin kontrolünüzde bulunacak. 

Oyunun dengesini kurmak için defans taktiği uygulayabilirsiniz. Uyarlanabilir maç ortamları sayesinde sahayı istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kısa çim, ıslak çin olmasına siz karar verin!

Haftalık olarak canlı güncellemeler gerçekleştiren oyun sürekli olarak veri güncellemesi gerçekleştirmektedir. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Brezilya liglerinde transer takımları line-up olarak ayarlayabiliyorsunuz. İstatiskleri güncellemede her hafta güncel performanslar yer alacaktır. Online oyun modlarında yada tek oyuncu modu içinde isteğinize göre yapılandırabilirsiniz. 

Oyuncuların bireysellik animasyonları ile geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı olarak aydınlatmayı değiştirebilirsiniz. Geçe maçı yada gündüz maçı yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

PES 2015 DEMO Sürümündeki Takımların Listesi
 Villareal CF
İspanya Real Madrid C.F.
İspanya FC Barcelona
İspanya Atlético Madrid
İspanya Athletic Bilbao
Almanya Bayern Munich
İtalya Juventus F.C.
İtalya S.S.C. Napoli

PES 2015 DEMO Stadyumu
Almanya Allianz Arena (Bayern Münih, 1860 Münih, Almanya)

PES 2015 Lisanslı Turnuvalar
UEFA Champions League
Avrupa Birliği: UEFA Europa League
Avrupa Birliği: UEFA Super Cup
Flags of South American Conmebol Members.gif: Copa Libertadores
Flags of South American Conmebol Members.gif: Copa Sudamericana
Flags of South American Conmebol Members.gif: Recopa Sudamericana
Flags of South American Conmebol Members.gif / Japonya: Suruga Bank Championship
22px: AFC Champions League
Ekran Görüntüleri
    Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..