PDF Anti-Copy
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Sistem Araçları
  • Boyut 18.46 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici PDF Anti-Copy.
Sponsorlu

Kopyalanamayan Güvenli PDF Oluşturma Programı

PDF dosyalarını başkalarıyla paylaşmanız gerekiyorsa, ancak kullanıcıların içeriğini değiştirmesini veya kopyalamasını istemiyorsanız PDF dosyalarını korumanız gerekir. PDF belgelerini sınırlamanın birçok yolu vardır ancak genellikle dezavantajları vardır.

PDF Anti-Copy, dokümanların orijinal formatlarını değiştirmeden tüm metin ve grafikleri yeniden işleyerek koruma sağlar. Kullanıcılar, kilitli olmayan yardımcı programları kullandıklarında bile korunan içeriği kopyalayamaz veya dönüştüremezler.

PDF Anti-Copy, herkesin PDF belgelerinizi kopyalamasını veya dönüştürmesini engeller. PDF Anti-Copy, orijinal içerik biçimini değiştirmeden, PDF belgelerini güvence altına almak için herhangi bir PDF sayfasındaki tüm kelimeleri ve grafikleri yeniden işleyerek bunu gerçekleştirir. PDF'nizi açan herkes onu okuyabilir, ancak kopyalayamaz veya dönüştüremez. ok basit ve kullanımı kolaydır. 

PDF Anti-Copy programı ile kopyalanamayan PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Benzer programlar mevcuttur, ancak genellikle standart PDF güvenlik kısıtlamalarını uygulayarak çalışırlar. Bu, doğru yazılımla kolaylıkla kaldırılabilir.

PDF Anti-Copy, GhostScript'i ve -dNoOutputFonts anahtarını kullanarak, metni vektörel grafiklerle değiştiren daha alışılmadık bir yaklaşım benimser. Sayfa aynı görünüyor, ancak metin seçimi seçenekleri çalışmayı durdurur.

Bu yaklaşımın avantajı nispeten olağandışı ve yerinde belirlenmesi oldukça zor olması. Sıradan kullanıcılar tamamen yenilmiş olabilir. Başkaları, standart PDF güvenlik kısıtlamalarını kullandığınızı ve bunları kaldırmak için yazılım arayacağını düşünebilir.

PDF Anti-Copy, yönteminin önemli bir alt tarafı, dışa aktarılan belgeler aranamaz olmasıdır. Metin kaldırıldı: arama yapılacak bir şey yok.

Ekran Görüntüleri