• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori MP3 ve Ses Araçları
  • Boyut 85.00
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İndirilme
  • Geliştirici Apple Inc
Sponsorlu

Müzik, Video ve Uygulama İndirme Programı

iTunes, bilgisayarınızdaki dijital müzikleri ve videoları düzenlemenizi ve oynatmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca, eğlenmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz bir mağazadır. Kullanıcı odaklı arayüzü sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

iTunes Player
Ttüm müzik ve filmlerinizi bir arada tutar. CD yığınları arasında kaybolmaktansa, onları iTunes'a aktarabilirsiniz. Arşivinizi kolayca tarayabilir ve tüm aygıtlarınıza taşıyabilirsiniz. Hatta Genius'tan sizin için bir miks yapmasını bile isteyebilirsiniz.

Tarayın
iTunes arşiviniz; size tüm müzikleriniz, filmleriniz veya aradığınız her şey için büyük, güzel görseller sunar. Albümlere göre arama yapın ve albüm kapakları sayesinde dinlemek istediklerinize çabucak erişin. Bir albümü tıklayın ve hemen yerinde açılsın. Parça listesini, Mağaza önerilerini ve daha fazlasını görerek şarkıyı çalarken de göz atmaya devam edin. Tam olarak ne istediğinizi biliyor musunuz? O zaman sadece o sözcüğü içeren tüm şarkıları, albümleri, sanatçıları, filmleri ve kitapları görmek için arama alanına ilgili sözcüğü yazın.

Düzenleyin
iTunes ile müziklerinizi düzenlemek çok kolay. iTunes'dan satın aldığınız tüm şarkılar veya albümler, doğrudan müzik arşivinize gider. Üstelik CD'lerinizi içe aktardığınızda, iTunes otomatik olarak albüm resimlerinin yanı sıra albüm, sanatçı ve şarkı adlarını da ekler. Daha sonra eğlenmek, çalışmak veya dinlenmek için tüm koleksiyonunuzdan seçtiğiniz şarkılarla listeler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda şarkılarınızı bir ile beş arasında yıldız ile puanlandırabilir ve favorilerinize sonra daha kolay ulaşabilirsiniz.

Oynatın
Müzik dinlemek, film veya TV şovu izlemek, podcast veya sesli kitap oynatmak veya iTunes U'dan bir ders almak için bir tık yeter. iTunes LP ile şarkının sözlerine ve tanıtıcı yazılara dalabilir, videolar izleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve seçilen filmler için iTunes Extras içinde kamera arkası görüntüleri, oyuncularla ve ekiple yapılan röportajlar ve silinmiş sahneleri bulabilirsiniz.

Ne dinlemek istediğinizden emin değil misiniz? Bırakın karışık düzende çalma seçeneği sizin için karar versin. Ayrıca ekranınızda müzikten daha fazlasına yer açmanız gerektiğinde, Mini Oynatıcı'ya geçin. Up Next şarkıları görebileceğiniz, tüm koleksiyonda arama yapabileceğiniz ve Up Next düğmesini kullanarak şarkı sıralamasını değiştirebileceğiniz kadar büyük. Ve asla sizi engellemeyecek kadar küçük.

Genius
Genius, uyumlu şarkıları bulmak için arşivinizde arama yapabilir ve sonra bunları seveceğiniz şekilde, türlerine göre düzenleyebilir. Aynı zamanda Genius şarkı listeleri de oluşturabilir. Sadece sevdiğiniz bir şarkıyı seçin ve Genius'u Başlat'ı seçin. Genius aynı tarza sahip şarkıları seçer ve sizin için yeni bir şarkı listesi oluşturur. Arşivinizdeki bir albümü genişlettiğinizde, henüz satın almadığınız, ancak almak isteyebileceğiniz şarkılara yönelik Mağaza önerileri görürsünüz.

iTunes Store
Dünyanın bir numaralı müzik mağazası, müzikten çok daha fazlasını sunar. Film, uygulama, oyun ve kitap satın alabilir, podcast bulabilirsiniz. Önde gelen üniversite, müze veya kültür kurumlarından ders, video ve daha birçok şey indirebileceğiniz iTunes U'ya göz atabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri