GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Yamalar
  • Boyut 3.15 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici HitmanNiko
Sponsorlu

GTA 5 için Patlayan Galaxy Note 7 Yaması

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 yamasıyla oyun içerisinde tehlikeli patlayıcı olarak geçen Note 7'yi dahil edebilirsiniz. Telefonun bir tehlikeli patlayıcı olarak kullanılması kulağa biraz garip gelse de Note 7 olduğunu duyunca normale dönüyor. İmajını kötü bir şekilde zedeleyen Samsung'un amiral gemi modellerinden biri olan Note 7'nin batarya probleminden patlaması karikatürlerden sonra oyunlara da konu oldu.

Ne yazık ki talihsiz bir olay yaşayan Samsung, Note 7'lerin patlaması sonucunda cihazı toplamaya başladı. Görülen o ki Note 7 telefonlarından birini GTA 5'te unutmuş!Hatta öyle bir tehlike ki uluslararası uçuşlarda cihazın uçağa alınmasına bile yasak konulmuştu. Samsung'un bu telefonu GTA 5'in silah dükkanındaki yerini aldı.

Silah dükkanına girerek bir iletişim aracı olarak değil tehlikeli bir patlayıcı olarak alıyoruz. Adeta Los Santos sokaklarında terör estirdiğimiz GTA 5 oyununda eğer sizde eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız bu modu yükleyebilirsiniz. 

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modunun Kurulumu

Modu sitemizden güvenli bir şekilde indirdikten sonra w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adındaki dosyayı GTA'nın kurulu olduğu klasör içerisinde updatex64dlcpackspatchday8ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalamanız gerekmektedir. 

Eğer patchday8ng klasörünüz bulunmuyorsa dosyayı updatex64dlcpackspatchday3ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayabilirsiniz. Kurulum ile ilgili takıldığınız bir yer varsa bize yorumda bildirebilirsiniz. 

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu resmi bir mod olmadığından dolayı orjinal oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyorum. Yoksa oyun sunucularından banlanmanız söz konusu olabilir. Bu tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup kurulum ile ilgili takıldığınız bir yer varsa yorum olarak bize bildirebilirsiniz. 

Ekran Görüntüleri