• Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Tarayıcılar ve Eklentileri
  • Boyut 1.1 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici MoreQuick
Sponsorlu

Kullanışlı Tarayıcı

GreenBrowser en az bellek kullanan tarayıcıdır, en hızlı tarayıcıdır ve en yapılandırılabilir tarayıcıdır. GreenBrowser arama çubuğunu özelleştirebilirsiniz. Doğrudan arama yapmak için metni arama düğmesine sürükleyip bırakın. Hızlı menü aracılığıyla sürükleyip bırakarak arayabilirsiniz

 

GreenBrowser, formları çok hızlı bir şekilde doldurmanıza yardımcı olacak birçok yakın özelliklere sahiptir. Kimlik, Genel form, Çok Hesaplı Form, Otomatik Gönderme Formu bazı seçeneklerdir.

Bir bağlantıyı, resmi veya metni sürükleyebilir ve bunlar için açık, arama, toplamak, kopyalama ve benzeri gibi farklı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. GreenBrowser'ın güçlü bir reklam filtresi vardır. Filtre açılır pencere reklamı, filtre çift pencere, filtre gömülü reklam içeriği ve filtre kayan reklam gibi özelliklere sahiptir.

Birkaç sayfayı bir grup olarak kaydedebilir, daha sonra bir tıklama ile grubu tek bir tıklama ile açabilirsiniz. Bir sayfayı bir gruba kaydettiğinizde, özel bir indirme kontrol şeması da kullanabilirsiniz.

GreenBrowser harika bir sayfa yöneticisine sahiptir ve son ziyaret edilen, son kapatılan, geçerli ziyaret edilen ve şu an kapalı olan sayfaları kolayca görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Hızlı bir boş sayfadaki hızlı arama, bir web sitesini hızlı bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Hızlı arama öğesini düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Hızlı arama içeriğini ve biçimini de değiştirebilirsiniz.

Arama motoru, eklenti ve otomatik dolgu formu gibi en sık kullanılan işlevler için özel kısayol tuşları ayarlayabilirsiniz. Yerleşik kısayol tuşlarını da devre dışı bırakabilirsiniz.

GreenBrowser'ın durum çubuğu son derece özelleştirilebilir. Üç bölümden oluşur: ipucu alanı, araç çubuğu alanı ve bilgi alanı. Araç çubuğunu ve bilgi alanını özelleştirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri
    Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..