Ball 3D: Soccer Online
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Spor
  • Boyut
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Unusualsoft
Sponsorlu

Ücretsiz Online Eğlenceli Futbol Oyunu

Ball 3D: Soccer Online ile sizleri eğlenceli anlar bekliyor!

Alışılmışın dışına çıkabileceğiniz eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz Ball 3D: Soccer Online oyununda sizleri heyecan dolu anlar bekliyor. Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz oyun online olarak sunulmaktadır. 

Bildiğimiz futbol oyunlarından farklı bir şekilde eğlenceli bir yapıya sahiptir. Ücretsiz olarak sunulan oyunda klasık futbol oyunlarında olduğu gibi oyuncuları kontrol etmek için çalışmıyoruz. Oyuncular dışında diskleri yönetiyoruz. Disklere vurup gol atmaya ve maçı kazanmak için mücadele ettiğimiz Ball 3D: Soccer Online oyununda aksiyon dolu anlar yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Gerçekçi fizik hesaplamalarının yer aldığı oyunda eğitici bölüm yer alıyor. Ayrıca 21 stadyum seçeneği, 10 farklı oyun modunun yer aldığı oyuna kısa bir süre içerisinde alışacağınızı düşünüyorum. 

Ball 3D: Soccer Online oyunu nasıl oynanır?
A, W, S, D tuşlarıyla diskimizi yönetmeye çalıştığımız oyunda farenin sol tuşunu kullanarak topu vuruoyoruz. Ayrıca space tuşuyla zıplayabilirsiniz. Q ve E tuşlarıyla da topa falso verebilirsiniz. 
Çok oyunculu modun yer aldığı oyunda eğlenceli maçlar yapmanız mümkün olup bilgisayarınızda az yer kaplıyor olmasıyla akıcı bir deneyim sunacaktır. Genel olarak eğlenceli bir yapıya sahip olan Ball 3D: Soccer Online oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

Ball 3D: Soccer Online Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 500 MB boş depolama alanı

Ekran Görüntüleri