AOMEI Partition Assistant Standard
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Dosya Paylaşımı
  • Boyut 9.51 MB
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici AOMEI Technology Co., Ltd
Sponsorlu

Ücretsiz Disk Yükseltme Yönetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AOMEI Partition Assistant Standard programı ile diskinizi yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan program 32 ve 64 bit sürümlerde çalışma göstermektedir. Çeşitli diskleri destekleyebilen program büyük disk bölümlerini parçalara ayırma konusunda yardımcı olmaktadır. 

Birincil diski mantıksal diske dönüştürmenize imkan sağlayan AOMEI Partition Assistant Standard programı ayrıca işletim sistemini SSD'ye ve HDD'ye aktarma konusunda yardımcı olmaktadır. Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek duymaz. NTFS sistemli disk bölümünü genişletme işini hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kayıp yahut silinmş olan disk bölümlerini kurtarabilirsiniz. 

Sade ve anlaşılır br arayüze sahip olan programla sabit sürücünüzü veri kaybı olmadan güvenli bir şeklde bölmenize imkan sağlar. Dünya çapındaki kullanıcılar arasında iyi bir üne kavuşan ücretsiz disk bölümü yönetim programıdır. Sabit diskinizi ve bölümünüzü tamamen denetleyebileceğiniz güçlü çeşitli özelliklerle gelmektedir. 

İşini büyük bir titizlikle gerçekleştiren AOMEI Partition Assistant Standard programı disk bölümünüzün çeşitli problemlerini çözmenize de yardımcı olmaktadır. Diskinizi yeniden boyutlandırmanıza, taşımanıza, bölümlere ayırmanıza, bölmenize, bölüm oluşturup, formatlamanıza ve silmenize olanak sağlamaktadır. 

Bölüm kurtarma sihirbazıönyüklenebilir CD sihirbazı gibi ek özellilerin yer aldığı AOMEI Partition Assistant Standard programı genel olarak disk yönetme konusunda iyi bir hizmet sunmakta. Eğer sizde kolayca sabit diskinizi yönetmek istiyorsanız bu profesyonel yardımcıyı kullanabilirsiniz. 

Ekran Görüntüleri