Age of Empires II HD: Rise of the Rajas
  • Editör Puanı
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Diğer
  • Boyut
  • Diller İngilizce
  • İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İndirilme
  • Geliştirici Microsoft
Sponsorlu

Age of Empires II HD Oyununu Genişleme Paketi

Microsoft uzun yıllar boyunca Age of Empires 2 genişleme paketini yayınlamadı. Tamda bu bağlamda Age of Empires II HD: Rise of the Rajas herkesi şaşırtarak bir sürpriz şeklinde karşımıza çıktı. Her ne kadar 17 yıl öncesinde ilk çıkışını yapmış olsada klasik ve gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 2 için genişletilmiş paket tam 17 yıl sonra resmi paketiyle buluştu. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas oyunun genişletilmiş paketine sahip olmak istiyorsanız, öncelikle Steam hesabınızda Age of Empires II H oyununa sahip olmanız gerekiyor. 

Tam anlamıyla Güneydoğu Asya medeniyetleri izlerinin kazandırıldığı Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'a kazandırıldığı bir ek içerik olarak bizlere sunuluyor. Aynı zamanda oyun içerisinde özel seslendirmelerin bulunduğu 4 farklı senaryo bölümü mevcut. Oyun ile ilgili biraz daha detaya verecek olursak Vietnam, Burma, Kamboçya ve Malezya tarihlerinde hüküm sürmüş medeniyetlerine rastlayacaksınız. Oyun içerisindeki oyuncular söz konusu medeniyetlerden herhangi birini seçerek Güneydoğu Asya'daki adaların ve toprakların kontrollerini sağlamak için kıyasıya rekabete giriyorlar. 

Oyunda yeni medeniyetlerin ve yaratılan hikayelerin yanısıra savaş filleri ve yeni askerleri üreterek kullanıma koyabilirsiniz. A of Empires II HD: Rise of the Rajas'ta doyumsuz bir seyir yaşamak istiyorsanız uzun kumsalları, yapmur ormanları, sığ sularını ve bataklıkları ziyaret etme gibi bir şans tanınıyor. Age of Empires II HD: Rise of the Rajas'ın minimum sistem gereksinimleri tahmin edilenden daha düşük:

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

Ekran Görüntüleri